4727 by Paloma Blanca
Print This Page
Paloma Blanca 4727 Wedding Dress Sample Sale – A Line dress with deep V-neckline bodice, laser cut lace with 3D appliqué, chiffon piping on neckline, and low open back.
Share:
$2,740.00 Original price was: $2,740.00.$2,192.00Current price is: $2,192.00.
*Price ranges might not include tariffs or other fees, prices stated may not be final.
Paloma Blanca 4727 Wedding Dress Sample Sale – A Line dress with deep V-neckline bodice, laser cut lace with 3D appliqué, chiffon piping on neckline, and low open back.
| Designers | |
|---|---|
| Size |
| Location | 72 Madison Ave. |
|---|
| Silhouette | A-Line |
|---|
| Details | Deep V-neckline bodice, Laser Cut Lace, Chiffon piping around neckline. |
|---|
| Look | Classic |
|---|
| Color | Natural |
|---|
| Bust | 35" |
|---|
| Waist | 27" |
|---|
| Hip | 38" |
|---|
Wedding Dresses
Wedding Accessories
Wedding Guests
Off the Rack Wedding dresses
Designers
Locations
Events
Sales
Real Brides
About
Contact
Blog
Browse by Style
Browse by Details
Select at least 2 products
to compare


