4707 by Paloma Blanca
Print This Page
Paloma Blanca 4707 Wedding Dress Sample Sale – A Line skirt with strapless beaded lace corset bodice, plunging neckline, ribbon belt detail and lined cups.
Share:
$2,310.00 Original price was: $2,310.00.$1,848.00Current price is: $1,848.00.
*Price ranges might not include tariffs or other fees, prices stated may not be final.
Paloma Blanca 4707 Wedding Dress Sample Sale – A Line skirt with strapless beaded lace corset bodice, plunging neckline, ribbon belt detail and lined cups.
| Designers | |
|---|---|
| Size |
| Location | 72 Madison Ave. |
|---|
| Silhouette | A-Line |
|---|
| Details | Strapless beaded lace corset bodice, plunging neckline, lined cups |
|---|
| Look | Classic |
|---|
| Color | Natural |
|---|
| Bust | 37" |
|---|
| Waist | 29" |
|---|
| Hip | 40" |
|---|
Wedding Dresses
Wedding Accessories
Wedding Guests
Off the Rack Wedding dresses
Designers
Locations
Events
Sales
Real Brides
About
Contact
Blog
Browse by Style
Browse by Details
Select at least 2 products
to compare


