5084 by Paloma Blanca
Print This Page
Paloma Blanca 5084 Wedding Dress – A-Line dress in Italian tulle, ruched bodice, deep V-neckline, 3D flower appliqués, organza skirt with side slit.
Share:
$3290 - $3790
BOOK AN APPOINTMENT
*Price ranges might not include tariffs or other fees, prices stated may not be final.
Paloma Blanca 5084 Wedding Dress – A-Line dress in Italian tulle, ruched bodice, deep V-neckline, 3D flower appliqués, organza skirt with side slit.
| Designers | |
|---|---|
| Size |
| Location | 240 Madison Ave. |
|---|
| Silhouette | A-Line |
|---|
| Details | Natural Waist, Plunging V-Neck, 3D Floral Details, Organza Skirt |
|---|
| Look | Beach |
|---|
| Color | Natural |
|---|
| Bust | 37" |
|---|
| Waist | 29" |
|---|
| Hip | 40" |
|---|
Wedding Dresses
Wedding Accessories
Wedding Guests
Off the Rack Wedding dresses
Designers
Locations
Events
Sales
Real Brides
About
Contact
Blog
Browse by Style
Browse by Details
Select at least 2 products
to compare
